مرکز آموزش شهید صیاد نزاجا و بسیج ناحیه ۳ اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۰۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۸ کد : ۶۲۴۷۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۱

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهید صیاد نزاجا برگزاری نشست فرهنگی مشترک مابین مرکز آموزش علمی کاربردی شهید صیاد نزاجا و کانون بسیج فرهنگیان ناحیه ۳ استان اصفهان برگزار شد. 
در این جلسه که با حضور ترابی رئیس بسیج فرهنگیان ناحیه ۳ استان اصفهان، دکتر امیر حمزه عرب پور مدرس و حقوقدان و از مدرسین مرکز، مهندس رادمهر سرپرست شورای تعامل و تبادل نظر دانشجویی مرکز و‌ ‌خانم‌ آزادمهر معاون فرهنگی حوزه بسیج اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ استان اصفهان، سرپرست مرکز آموزش شهید صیاد نزاجا با اشاره و ارائه گزارشی از فعالیت های این مرکز آموزشی گفت: مرکز شهید صیاد نزاجا با وجود رشته های مختلف در حوزه مدیریت و خدمات اجتماعی و همچنین رشته های بسیار منحصر به فرد در حوزه ورزش و با وجود امکاناتی که در این زمینه دارد می تواند همکاری بسیار نزدیکی با مجموعه بسیج  ناحیه در برنامه ریزی و برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی داشته باشد. 
گفتنی است در ادامه تفاهم‌نامه همکاری فی ما بین این مرکز آموزشی و بسیج ناحیه 3 اصفهان منعقد شد. آموزش بسیجیان در قالب دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و دوره های کوتاه مدت و همکاری فرهنگی در حوزه نشریه‌ علم نافع  و کانون نشر تفکر و بیانات حضرت امام خامنه ای از مفاد این تفاهم نامه بود.