اخبار

تقدیر دانشگاه علمی کاربردی از جهادگران جبهه سلامت/ تولید ماسک در مرکز علمی کاربردی ایران سپهر به روزانه بیش از ۳۰ هزار ماسک رسید

تقدیر دانشگاه علمی کاربردی از جهادگران جبهه سلامت/ تولید ماسک در مرکز علمی کاربردی ایران سپهر به روزانه بیش از ۳۰ هزار ماسک رسید گالری

اداره فرهنگی دانشجویی با همکاری دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علمی کاربردی و بسیج دانشجویی این دانشگاه در اولین روز آغاز سال نو با حضور در جمع جهادگران عرصه سلامت با اهدای شاخه گل و کتاب از زحمات تلاشگران خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و همچنین افراد پشت خط مقدم، تجلیل کردند.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور: کلاس های مراکز علمی کاربردی مجازی می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور: کلاس های مراکز علمی کاربردی مجازی می‌شود

رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور گفت: آموزش دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت مجازی برگزار خواهد شد و مراکز علمی کاربردی جهت برگزاری کلاس ها به صورت مجازی پیگیر باشند.

ادامه مطلب
تولید ماسک با همکاری دانشگاه هاو دانشجویان جامع علمی کاربردی و  تولید کنندگان پوشاک استان اصفهان

تولید ماسک با همکاری دانشگاه هاو دانشجویان جامع علمی کاربردی و تولید کنندگان پوشاک استان اصفهان

در شرایطی که کرونا کشور را تسخیر کرده و کمبود ماسک و مواد شوینده، نگرانی از ابتلا به این ویروس را دوچندان می‌کند، مراکز علمی کاربردی استان اصفهان با همکاری تولیدکنندگان پوشاک در پی جبران این کمبودها برآمده‌اند تا با استفاده از پتانسیل‌های موجود از نگرانی‌های مردم بکاهند.

ادامه مطلب
کرونا دانشگاه ها را تعطیل کرد

کرونا دانشگاه ها را تعطیل کرد

تمامی دانشگاه های کشور تا پایان سال ۹۸ تعطیل است و با توجه به اعلام استانداری استان و وزارت عتف کارمندان ادارای مراکز علمی کاربردی موظف هستند در مراکز حضور داشته و به امور‌ مراجعین رسیدگی کنند.

ادامه مطلب
مهلت  ثبت نام در  اولین المپیاد مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی  تمدید شد

مهلت ثبت نام در  اولین المپیاد مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی  تمدید شد

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان  به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی و همچنین عدم دسترسی بعضی از دانشجویان به رایانه و اینترنت و آماده شدن شرایط لازم برای برگزاری مسابقات، مهلت ثبت نام در این المپیاد تمدید شد.

ادامه مطلب