مراسم قرعه کشی پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۲۱:۵۴ کد : ۶۰۸۷۱ اخبار مسابقات مناظره دانشجویی
تعداد بازدید:۲۶۵

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان، با حضور نمایندگان بیست و چهار تیم از استان های مختلف کشور مراسم قرعه کشی پنجمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی  بصورت بر خط  در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش علمی کاربردی اصفهان سیتی سنتر میزبان این مسابقات برگزار شد.

در ادامه دکتر بهزاد رضائی، دبیر اجرایی  این دوره از مسابقات با ارائه توضیحاتی درباره نحوه برگزاری این مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات استقبال خوبی از سوی استان ها  بعمل آمده که منتخبین هر استان پس از پشت سرگذاشتن رقبا در مرحله استانی، در قالب ۲۴ تیم از ۲۵ اردیبهشت ماه و بصورت آنلاین در مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان تصریح کرد: پس از پایان مرحله مقدماتی مرحله نیمه نهایی و نهایی این مسابقات به صورت حضوری و در تاریخ ۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است دکتر سلیمان عباسی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در گفتگو با روابط عمومی واحد استان اصفهان با اشاره به تاریخچه برگزاری این مسابقات در سطح این دانشگاه گفت: 
برگزاری مسابقات مناظره در راستای عمل به منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری در زمینه برگزاری مناظره‌های دانشجویی در این دانشگاه‌ها برگزار می شود و ما موفق شدیم تا کنون چهار دوره مسابقات را با شور و نشاط و با محوریت موضوعات مختلف از جمله شعار سال برگزار کنیم.

سلیمان عباسی  افزود: مهم‌ترین تاثیر مناظرات دانشجویی به خصوص در میان جامعه فرهیختگان دانشجویی و دانشگاهی، ایجاد فضای گفت‌وگو و تضارب آرا در جامعه است.

کلید واژه ها: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان