پیام تسلیت سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان

۱۹ دی ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ کد : ۵۱۶۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۸
پیام تسلیت سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان
پیام تسلیت سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان

بسم الله الر حمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ۞

سوره احزاب ؛ آبه ۲۳

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند، وفا کردند . بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده ‏اند.

 الهی موج از دریا خیزد و با وی آمیزد و در وی گریزد و از وی ناگزیر است. انا لله و انا الیه راجعون

در این ایام که به مناسبت سالروز وفات  بزرگ بانوى اسلام حضرت فاطمه معصومه ، سلام‌اللّه‌علیها ، جهان اسلام ، خصوصا شیعیان اهل‌بیت رسول اکرم صلى‌اللّه‌علیه‌وآله سوگوار بودند، داغى تازه بر دل مومنین نشست و خبر تأثرانگیز رحلت ناگهانی ، عالمی متقى و فقیهی  وارسته از زخارف دنیا، اسوه جهاد و تلاش و مقاومت و وفاداری و صبر در برابر نا ملایمات ، حضرت آیه الله هاشمی رفسنجانی ، ایران را در بهت و حیرت و تاسف و تالم  فرو برد. و سردار سازندگی را در شب رحلت امیر کبیر بزرگ مرد عصر قاجار، جاودانه تر کرد .

آری !!دست گلچین روزگار، این با ر نیز برای آزمایش صبوری ملت شریف این کشور غیور ، که دل در گرو رهبران دینی خود دارند ، گل بزرگی  از گلستان  مجتهدان مبارز را  ناگهان چید و این مردم قدر شناس را عزادار کرد و  یاری از یاران انقلاب و امام و نظام و رهبری را از ما گرفت  و این امیر سازندگی را در نوزده دیماه سال 1395 به خیل همرزمان نوزدهم دیماه 1356 خود پیوند زد .

اینجانب به نمایندگی از جامعه ی دانشگاه  علمی کاربردی استان اصفهان ، ضایعه اسف بار ارتحال  ناگهانی مجاهد مجتهد ، حضرت آیه الله هاشمی رفسنجانی، یار و همسنگر دیرین حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه الله) که عمر با برکت خود را در راه سرافرازی امت اسلامی ایران سربلند و اسلام عزیز ، مصروف کردند  به عموم ملت ایران و بیت معظم ایشان و رهبری عزیزمان وکلیه جامعه ی دانشگاهی تسلیت و تعزیت عرض می کنیم و از خداوند بزرگ،  برای این عزیز سفرکرده غفران و رحمت الهی و برای خانواده وآحاد دوستان ایشان صبر جمیل مسالت داریم .

 

سید حسن قاضی عسگر

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان