معاون علمی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان:

باید در نظام آموزشی اصولگرا بود

۲۲ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۹ کد : ۴۸۱۰۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۴
معاون علمی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان گفت: معتقدم باید در نظام آموزش باید اصول گرا بود و اصول را رعایت کرد تا بی اعتمادی شکل نگیرد، بی اعتمادی بی نظمی را به همراه خواهد داشت.
باید در نظام آموزشی اصولگرا بود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان؛ احسان مشکلانی در جلسه آموزش قوانین برگزاری آزمون متمرکز؛ اظهار کرد: نباید حسی تبعیض بین دانشجویان وجود داشته باشد باید باید با شاخصه های درست و رعایت آیین نامه حس تبعیض را از بین برد.


وی با بیان اینکه طبق بررسی های انجام شده یکی از مشکلات تحصیل از دبیرستان تا دانشگاه، خلا بین سرفصل های درسی است، ادامه داد:دانش آموزان در دوران دبیرستان سر فصل های را می‌خوانند که در دانشگاه چنین سر فصل هایی تدریس نمیشود. برای استاندار سازی سر فصل ها، اساتید را به بررسی دقیق سرفصل های درسی و منابع  تشویق کنید.


معاون علمی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان گفت: مدیران آموزشی مراکز با بدنه اساتید و دانشجویی ارتباط دارند و می‌توانند قوانین آموزشی و عدالت را در مراکز ایجاد کنند.


مشکلانی پایبندی به اصول آموزشی را مهم دانست و تصریح کرد: معتقدم باید در نظام آموزش باید اصول گرا بود و اصول را رعایت کرد تا بی اعتمادی شکل نگیرد، بی اعتمادی بی نظمی را به همراه خواهد داشت. اگرچه آزمون متمرکز حساسیت بالایی دارد اما به درستی در استان اصفهان برگزار خواهد شد.

 

در ادامه روسای واحدهای آموزشی، قوانین برگزاری آزمون مترکز را برای مدیران آموزشی مراکز علمی کاربردی استان اصفهان شرح دادند.

کلید واژه ها: معاونت علمیدانشگاه علمی کاربردی استان اصفهانامتحانآزموعلمی کاربردی