سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان:

اجرای برنامه های فرهنگی گام به گام صورت بگیرد

۱۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۶ کد : ۴۸۰۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۸۵
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی اصفهان گفت: فعالیت های فرهنگی در ایجاد روحیه نشاط و پویایی دانشجویان اهمیت بالایی دارد و نیاز است برنامه ریزی مناسب و گام به گام در راستای اجرایی شدن فعالیت های فرهنگی صورت بگیرد.
اجرای برنامه های فرهنگی گام به گام صورت بگیرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کابردی استان اصفهان؛ بهزاد رضائی در جلسه شورای فرهنگی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: سردار سلیمانی یک فرد نبود بلکه ایشان وسعتی به اندازه جهان اسلام داشت و کمتر کسی در کشورهای اسلامی و حتی غیر اسلامی بود که شخصیت این سردار سرافراز اسلام را نشناسد.

 

وی افزود: سردار سلیمانی حق بزرگی به گردن مردم ما دارد و نقش او در منطقه بویژه در کمک به  بسیج های مردمی یمن و سوریه در راستای منافع آنها بر کسی پوشیده نیست. 

 

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی اصفهان با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی در ایجاد روحیه نشاط و پویایی در میان دانشجویان، گفت: ما به عنوان متولیان آموزش وظیفه خطیری را در قبال آینده سازان این کشور داریم، می بایست با احساس مسئولیت بسیار در این زمینه عمل کرده و با توجه به وضع منطقه و کشور با برنامه فرهنگی مناسب سختی های مربوط به آموزش را آسان کرده و فضایی روان و آرامبخش برای دانشجویان فراهم کنیم.

 

رضائی با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب و گام به گام در فعالیت های فرهنگی، تصریح کرد:  اصفهان همواره در کشور حرکت ساز بوده و طرح های حساب شده ای را در مجامع علمی و فرهنگی ارائه کرده و در دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان نیز باید به گونه ی عمل شود که  منشا اثر و الگویی مناسب برای سایر استان ها باشیم. 

 

سلسله جلسات شورای فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با حضور سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان، معاون علمی دانشگاه، مسئول نهاد مقام معظم رهبری، رئیس اداره فرهنگی و اعضای کمیته فرهنگی تشکیل شد. 
 

کلید واژه ها: شورای فرهنگیفعالیت فرهنگیدانشگاه علمی کاربردی استان اصفهاندانشگاه علمی کاربردیعلمی شو کاربردی شو