در رویداد شتاب سنگ مطرح شد: با برگزاری این رویداد مشکلات جامعه کم می‌شود

۰۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۰ کد : ۴۶۸۲۵ اخبار
تعداد بازدید:۸۲۱
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان گفت: با برگزاری رویداد شتاب سنگ مشکلات جامعه کم می‌شود و از تمام ظرفیت های دانشگاه برای صنعت سنگ استفاده می کنیم.
در رویداد شتاب سنگ مطرح شد: با برگزاری این رویداد مشکلات جامعه کم می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان ؛ مهدی قیصری در جلسه هم اندیشی رویداد شتاب سنگ اظهار کرد: دانشگاه علمی کاربردی به دلیل ارائه آموزش های مهارتی تفاوت اساسی با دانشگاه های نظری سراسر کشور دارد. 

 
وی با اشاره به شکل گیری مراکز علمی کاربردی استان اصفهان گفت: مراکز علمی کاربردی با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی و شرکت های خصوصی شکل می‌گیرد و دانشگاه علمی کاربردی وظیفه پشتیبانی علمی را عهده دار است.

 
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با اشاره به رویکرد دانشگاه علمی کاربردی اظهار داشت: تربیت کارفرما های مهارتی برای حیات چرخه صنعت از اهداف دانشگاه علمی کاربردی است و دانشجو ها را در گروه های صنعت،خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنردر محیط کار آموزش میدهیم. 
 
قیصری ادامه داد: امید واریم با برگزاری رویداد شتاب مشکلی از مشکلات جامعه کم شود.

 
در ادامه موسی زاده مدیر کل دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ارتباط با رویداد شتاب سنگ اظهار کرد: رویداد شتاب سنگ رویدادی است که به صورت ملی در استان اصفهان برگزار خواهد شد و اهمیت بالایی دارد. 


وی با اشاره به مشکلات موجود در صنعت سنگ ادامه داد: در رگه های که در معدن داریم در کل جهان استاندارد بریدن را اعمال می‌کنند اما متاسفانه چنین دانشی در استان اصفهان وجود ندارد. 

موسی زاده افزود: کشور ایران ظرفیت های خوبی در استان های مختلف دارد که بسیاری از این ظرفیت ها در استان اصفهان واقع شده است.

در ادامه این جلسه فعالین صنعت سنگ مشکلات این صنعت را بیان کرده و در ارتباط با رفع این مشکلات هم اندیشی شد.

کلید واژه ها: دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهاندانشگاه علمی کاربردیصنعت سنگرویداد شتاب