معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور: مراکز تابعه علمی کاربردی درآمد زایی کنند

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۵ کد : ۴۶۰۵۵ اخبار
تعداد بازدید:۹۷۰
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: مراکز تابعه به سمت درآمد زایی حرکت کرده و نیاز های خود را با درآمد زایی رفع کنند.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور: مراکز تابعه علمی کاربردی درآمد زایی کنند

علی بدری معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به شهریه دانشجویان در سال تحصیلی 98 اظهار کرد: شهریه ها تا سقف 15درصد مصوب شده است که طبق سال گذشته دوره های آموزش خدمات اجتماعی 5 درصد، فرهنگ و هنر 10 درصد و صنعت و کشاورزی 15 درصد افزایش خواهد داشت.

 

وی ادامه داد: دانشگاه علمی کاربردی به سمت رشته های مهارتی-صنعتی پیش خواهد رفت که اصل وجودی دانشگاه علمی کاربردی است.

 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای دانشجویان، گفت: برای دانشجویان همچون سال های گذشته وام دانشجویی در نظر گرفته شده است که با مشارکت صندوق رفاه دانشجویی پرداخت خواهد شد.

 

بدری با اشاره به ارزیابی مراکز تابعه دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان، افزود: بیشترین تعداد مراکز تابعه در استان اصفهان قرار دارد که این مراکز امکانات خوبی را دارا هستند.

 

وی تصریح کرد: در سطح بندی مراکزعلمی کاربردی کشور، شش مرکز علمی کاربردی تابعه استان اصفهان در سطح دو قرار گرفتند و پیشنهاد می کنم که مراکز تابعه به سمت درآمد زایی حرکت کرده و نیاز های خود را با درآمد زایی رفع کنند.

کلید واژه ها: معاون اداری مالیدانشگاه علمی کاربردی استان اصفهانگفت و گوشهریهوام دانشجوییسید علی بدریمراکز تابعه


( ۱ )