رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور: دانشگاه جامع علمی کاربردی بزرگترین نظام آموزش مهارتی کشور

۰۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۸ کد : ۴۵۹۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۳۳
رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان بزرگترین نظام آموزش مهارتی کشور که با تضمین کیفیت آموزشی خود تنها راه برون رفت کشور در کارآفرینی را برای دانشجویان و دانش آموختگان خود مهیا کرده است.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی کشور: دانشگاه جامع علمی کاربردی بزرگترین نظام آموزش مهارتی کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان یزد، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی،  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد گفت: پس از اقدامات اصلاحی سالهای گذشته، امروز با افتخار و سر بلند از نام و جایگاه دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان بزرگترین نظام آموزش مهارتی کشور که با تضمین کیفیت آموزشی خود تنها راه برون رفت کشور در کارآفرینی را برای دانشجویان و دانش آموختگان خود مهیا کرده است، دفاع می کنیم.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این نشست بیان کرد: وضع این دانشگاه برای پذیرش مهرماه و استقبال برای تحصیل در این دانشگاه بسیار بهتر شده است و در مجموع اقدامات اصلاحی که در سالهای گذشته انجام شد، امروز تضمین کیفیت آموزشی این دانشگاه را به ارمغان آورده است.

 

وی عنوان کرد: مجموعه همکاران و روسای مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی باید باور جدی داشته باشند که در این فضای سنگین رقابتی نظام آموزشی کشور، تنها راه ماندگاری و بقای این دانشگاه، ماموریت محوری و تضمین کیفیت آموزشی و خروج دانش آموختگان ماهر است.

 

دکتر محمد حسین امید ادامه داد: بازنگری جدی در برنامه های درسی در دستور کار است. کاربینی و کاروزی نیز از مهمترین ویژگی و تفاوت آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی است و روسای مراکز آموزشی، ملزم به رعایت در اجرای دقیق آن هستند. وی افزود: نیازسنجی بازار کار در واحدهای استانی و تربیت دانشجویان ماهر برای رفع نیاز بازار کار طبق هر استان از دیگر ماموریت های مهم این دانشگاه است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در مجموع دانشگاههای کشور، جز دانشگاه های با کیفیت و موفق است.

کلید واژه ها: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهاندانشگاه علمی کاربردی استان اصفهاندکتر امید


( ۱ )