ثبت نام ۸۷۱ نفر متقاضی در سامانه جذب مدرسین

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۲ کد : ۴۳۰۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۳۲۳
در فاصله زمانی فراخوان صورت گرفته تعداد ۸۷۱ نفر متقاضی در سامانه ثبت نام  کرده و مجموعا تعداد ۲۹۵ نفر از متقاضیان مورد تایید اولیه کمیته منتخب استانی قرار گرفته و به مصاحبه اولیه دعوت شدند . 
ثبت نام ۸۷۱ نفر متقاضی در سامانه جذب مدرسین

در فاصله زمانی فراخوان صورت گرفته تعداد 871 نفر متقاضی در سامانه ثبت نام  کرده و مجموعا تعداد 295 نفر از متقاضیان مورد تایید اولیه کمیته منتخب استانی قرار گرفته و به مصاحبه اولیه دعوت شدند . 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان به نقل از امور مدرسین دانشگاه در پی فراخوان 9 هیات اجرایی جذب مدرسین مصاحبه علمی با متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان انجام شد.

 پدرام پورشبانان کارشناس جذب ستاد مرکزی دانشگاه در استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در فاصله زمانی فراخوان صورت گرفته تعداد 871 نفر متقاضی در سامانه ثبت نام  کرده و مجموعا تعداد 295 نفر از متقاضیان مورد تایید اولیه کمیته منتخب استانی قرار گرفته و به مصاحبه اولیه دعوت شدند . 

وی افزود: پس از اطلاع رسانی و انجام مصاحبه علمی نیز تعداد 242 نفر تایید شده تا مراحل بعدی جذب آنها در سامانه جذب دانشگاه انجام شود. 

پورشبانان افزود : برای بررسی پرونده متقاضیان تدریس از تعداد 30 مدرس با سابقه که دارای مدرک دکتری در رشته های مرتبط بودند استفاده شده است. همچنین به منظور پذیرش مدرسین کیفی و ارتقاء فرایند جذب، برای مصاحبه با کلیه متقاضیان در هر رشته  تخصصی وگرایش از اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه اصفهان و دانشگاه هنر اصفهان مجموعا 92 عضو هیات علمی تا کنون دعوت به عمل آمده است.


وی تصریح کرد: ما به دنبال آن هستیم تا با اجرای دقیق رسالت های دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مولود انقلاب اسلامی  و برای پرورش نیروهای متخصص، خلاق و کارآفرین که دارای دانش فنی لازم باشند از مدرسین علمی زبده و توانمند و با سابقه کار  و تجربه استفاده کنیم تا به درستی انتقال مهارت و تخصص به دانشجویان صورت گرفته و از طریق نظام آموزش علمی کاربردی درگام دوم انقلاب بتوانیم در پیشرفت و تعالی میهمن عزیزمان اثر گذار باشیم.

کلید واژه ها: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهانمدرسینآموزش مهارتعلمی شو کاربردی شو


( ۱ )