آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی ویژه مسئولین دفاتر کارآفرینی مراکز علمی کاربردی استان اصفهان برگزار شد

۳۰ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۷ کد : ۴۰۷۰۳ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۱۲
آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی ویژه مسئولین دفاتر کارآفرینی  مراکز علمی کاربردی استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد استان اصفهان معاونت علمی این دانشگاه اقدام به برگزاری دوره آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی ویژه مسئولین دفاتر کارآفرینی نمود.

دکتر مهدی قیصری معاون علمی دانشگاه در این باره گفت:  با توجه به اهمیت راه اندازی دفاتر کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی و ارتقای سطح آگاهی و دانش مسئولین دفاترکارآفرینی و در راستای نیل به اهداف نظام آموزش‌های علمی کاربردی، این ستاد استانی جهت آموزش و بروز رسانی اطلاعات و دانش مسئولین دفاتر کارآفرینی به لحاظ فعالیت موثر و نحوه اداره هر چه بهتر دفاتر کارآفرینی، این دوره آموزشی را برگزار کرد.

ایشان در ارتباط با اهمیت درس کارآفرینی در دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: هر سال بیش از صد هزار نفر ساعت در درس کارآفرینی در مراکز  آموزش علمی  کاربردی  استان اصفهان شرکت می کنند که این میزان پتانسیل منحصر به فردی در راستای توسعه کارآفرینی در جامعه است.

قیصری تصریح کرد: در این دوره که هشت روز به طول انجامید، حدود 50 نفر از مسئولین دفاتر کارآفرینی و به صورت محدود مدرسین درس کارآفرینی حضور داشتند. این دوره با تدریس دکتر بابک ضیاء استادیار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران یکی از بهترین اساتید کارآفرینی کشور برگزار شد و اهم مطالب تدریس شده می توان به خلاقیت اقتصاد خلاق صنایع خلاق ، مفاهیم کارآفرینی عرصه های کارآفرینی - انواع کسب و کار اهداف آموزش کارآفرینی، نوآوری فرآیند های هوشمندی بازار منابع ایده های کارآفرینی فرآیند ایده تا محصول؛ مدل روند تبدیل ایده به ثروت از طریق دفاتر کارآفرینی اشاره نمود

 

قیصری گفت: در پایان این دوره کلیه شرکت کنندگان از طریق آزمون کتبی و ارائه طرح در زمینه فعالیت دفتر کارآفرینی مورد ارزیابی قرار گرفتند.