جلسه هم اندیشی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان برگزار شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۲۲:۱۵ کد : ۳۹۷۹۵ اخبار
تعداد بازدید:۸۹۲
جلسه هم اندیشی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان جلسه هم اندیشی مراکز با حضور روسا و معاونین آموزشی 43 مرکز استان در محل ستاد مرکزی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر سید حسن قاضی عسگر با توجه به آغاز ثبت نام ها در مقطع کاردانی و کارشناسی در خصوص ضرورت اطلاع رسانی به موقع به داوطلبین موارد بیان کرد. وی ارتقاء کیفیت آموزشی در مراکز را بهترین روش تبیلغ برای مراکز علمی کاربردی دانست. دکتر مهدی قیصری معاون علمی دانشگاه نیز در بخشی از این جلسه به بیان تغییرات جدید در سامانه سجاد و برخی از قوانین و مقررات آموزشی پرداخت .

احمد رضا قاسمی مشاور فرهنگی رییس دانشگاه  نیز گزارشی از نحوه تبلیغات و اطلاع رسانی دانشگاه در سطح استان اصفهان ارائه نمود. سپس علی حقیقت نژاد مدرس رشته بازاریابی و تبلیغات در خصوص شیوه های اطلاع رسانی و بازاریابی مواردی را برای روسا بیان کرد. در ادامه مهندس مجید وفادار سرپرست اداره گسترش دانشگاه  نکاتی را در خصوص اهمیت نحوه تدوین و اجرای تک درس و پودمان های آموزشی  بیان نمود . وفادار ضمن بیان نحوه تدوین این دوره ها و اجرای آن  از تاکید بر نظر ریاست محترم ستاد استان مبنی در اجرای حداقل سه تک پودمان در هر مرکز از ابتدای مهرماه آتی خبر داد.  انجام ارزشیابی 6گانه در حوزه برنامه درسی به صورت الکترونیکی نیز یکی دیگر از موارد مطرح شده در این جلسه بود. در پایان شرکت کنندگان سوالات و پیشنهادات خود را در این حوزه بیان کردند.


( ۱ )