دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان برگزار می کند:دوره آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۱ کد : ۳۹۵۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۱۳
دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان برگزار می کند:دوره آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، معاونت علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان اقدام به برگزاری دوره آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی ویژه مدرسین درس کارآفرینی و مسئولین دفاترکارآفرینی  و روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان نموده است.

دکتر مهدی قیصری  معاون علمی دانشگاه در افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن بیان این که قرار است دوره آموزشی مدیریت و راهبری کارآفرینی طی 8 روز و در 4 هفته متوالی برگزار شود گفت: هدف اصلی واحد استان اصفهان از برگزاری این دوره ارتقائ سطح علمی  مدرسین این درس بوده است و امیدواریم در پایان این دوره بتوانیم به بخشی از اهداف در نظر گرفته شده برای پیشرفت مدرسین نائل شویم .

در ادامه دکتر قاضی عسگر رییس واحد استان اصفهان در سخنانی از مدرسین خواست تا فرصت این دوره آموزشی را مغتنم شمرده و با بهره گیری  از این آموزش ها و به کارگیری آنها در هنگام آموزش درس کارآفرینی به دانشجویان بتوانند فارغ التحصیلانی کارگشا به جامعه عرضه کنند که در حل مشکلات اقتصادی کشور موثر باشند. ایشان هدف از برگزاری این دوره را افزایش شور و شوق و تلاش دانشجویان و مدرسین برای فعالیت هوشمندانه و موثر در عرصه کارآفرینی ، تحکیم منزلت و اعتبار دانشگاه در زمینه کارآفرینی وارتقاء وضعیت کارآفرینی در دانشگاه دانست . در ادامه آقای دکتر ضیاء عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و مدرس برجسته کارآفرینی به آموزش  این دوره پرداخت.