اعلام نتایج

نفرات برتر بخش کتبی در چهاردهمین جشنواره قران و عترت

۱۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۸ کد : ۴۰۴۷۱ اخبار جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۸۷۹
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره قران و عترت، در پایین اختتتامیه چهاردهمین جشنواره قران و عترت، نفرات بخش کتبی، ادبی، هنری، پژوهشی و فناوری مشخص و به هر کدام از انها لوح یادبود و تنئیس جشنواره همراه با کارت هدیه اهدا شد.

اسامی نفرات اول،دوم، سوم و شایسته تقدیر به شرح زیر می باشد:

نفرات اول(دانشجویان)

صادق غریبی  استان بوشهر رشته ترجمه و تفسیر

ملیحه نیکخواه استان فارس رشته اشنایی با سیره

محمد  حسن از استان مازندران در رشته حفظ موضوعی

محمد برومندی از استان فارس در رشته احکام

حبیب الله یزدانی  از استان اردبیل  در رشته شعر

مصطفی احمدی از استان خراسان در رشته داستان

جمیله اژدری از استان البرز در رشته خوشنویسی

هادی حاجی تقی استان اصفهان در رشته  طرحی و نقاشی

زینب رهنما استان تهران در رشته تذهیب

سالار چرمی استان البرز در رشته عکس

سعید موذنی استان اصفهان در رشته فیلم کوتاه

علی رضا خوبی استان تهران در رشته معرق

فاطمه سقایی استان قم دررشته پوستر

اشکان اکبر زاده استان آذربایجان دررشته ایده قرآنی

زهرا باقری استان مرکزی در رشته تلخیص کتاب

رتبه دوم (دانشجویان)

مهسا عنایتی استان زنجان در رشته کانال های مجازی

عاطفه نجفی استان اصفهان در رشته ترجمه و تفسیر

فاطفه زراعت استان اصفهان در رشته آشنایی با سیره

 علی رضا عیوضی استان آذربایجان در رشته حفظ  موضوعی

صدیقه صادق استان مرکزی  در رشته احکام

محمد حسن علی استان یزد در رشته سبک زندگی

منصوره قدرتی استان مرکزی در رشته پرسمان قرآنی

علی فریدنی استان مرکزی در رشته شعر

مهرداد همتی استان البرز دررشته داستان

وحید علی نجفی استان تهران در رشته خوشنویسی

ملیحه رسولپور استان البرز در رشته تدهیب

لیلا استرکی استان تهران در رشته تذهیب

سینا عبدیان استان مرکزی در رشته عکس

مسعود سهیم پور استان خوزستان در رشته فیلم کوتاه

ناهید سید صالح استان مرکزی در رشته معرق

محمد طبخی استان مرکزی در رشته طراحی پوستر

منصوره حاجی استان بوشهر در رشته مقاله قرآن

بیتا فرد جدید استان آذربایجان در رشته ایده قرآن

ابوالفضل نکونام استان مرکزی در رشته تلخیص کتاب

زهرا ندرلو استان زنجان در رشته کانال های مجازی

رتبه سوم(دانشجویان)

حبیب پارسایان استان یزد در رشته ترجمه و تفسیر

مصطفی سعاتی استان قزوین در رشته  آشنایی با سیره .

مریم هادی   استان  اصفهان در رشته  آشنایی با سیره

ابولفضل موفقی  استان خراسان   در رشته  آشنایی با سیره

مهدی کردی  استان   قم   در رشته  احکام

ابراهیم زمانی   استان  قم در رشته   شعر

فائزه جدا   استان  تهران     در رشته  داستان

سعید موذنی استان   اصفهان  در رشته    نامه نویسی

عبدالله خسروی استان   قم  در رشته  نمایشنامه

مریم تربتیان    استان   اصفهان  در رشته  خوشنویسی

لیلا رمضانی استان  تهران  در رشته    طراحی و نقاشی

هانیه قزوینه   استان البرز در رشته  تذهیب

مهرداد دشتستانی  استان   استان مرکزی  در رشته   عکس

داوود سیلیمانی     استان  استان مرکزی  در رشته    معرق

حمید  رضا     استان    قم   در رشته    فیلم کوتاه

فاطمه سادات   استان    مرکزی   در رشته   طراحی پوستر

مسعود سیاه کمری استان  کرمانشاه  در رشته    مقاله قرآن

مسعود متقیان    استان قم   در رشته  ایده قرآنی

لیلا مرادی  استان  استان مرکزی  در رشته    تولید نرم افزار

پرستو آدینه  استان   مرکزی   تولید  در رشته   اپلیکیشن

صغری رفیعی فرد   استان   زنجان    در رشته    کانالهای مجازی

زینب رهسپار  استان  تهران    در رشته   خوشنویسی

.............................................................................

رتبه اول(مدرس و کارمند)

سید جلیل امامی استان   یزد  در رشته  آشنایی با سیره

مرضیه نطنزیان   استان اصفهان  در رشته آشنایی با سیره

بیتا ملکی شریف  استان  کرمانشاه در رشته  آشنایی با سیره

علی همت دارایی   استان   لرستان   در رشته   مقاله

آسیه تحویلداران   استان  تهران  در رشته  ترجمه و تالیف

محمد حسین  استان      کرمان  در رشته  خوشنویسی

غلامرضا بختیاری     استان اردبیل در رشته    شعر

رتبه دوم (مدرس و کارمند)

منصوره علایی   استان  تهران در رشته آشنایی با سیره

زهره خورسندی  استان    خراسان   در رشته   آشنایی با سیره

آتنا کاردل   استان   گلستان در رشته آشنایی با سیره

مهتاب عشقی  استان   مرکزی در رشته    مقاله

محمود پرتوی   استان  گلستان    در رشته  ترجمه و تالیف

احمدرضا قدیریان   استان  یزد در رشته   شعر

رتبه سوم (مدرس و کارمند)

سارا صادقی    استان  لرستان در رشته  آشنایی با سیره

رمضانعلی دهقان   استان  مازندران  در رشته    آشنایی با سیره

برات حمیدیان   استان   سیستان و بلوچستان در رشته   آشنایی با سیره

زهرا شرفی    استان   مرکزی  در رشته  مقاله

شهریار دیهیم   استان سیستان و بلوچستان  در رشته   خوشنویسی

فرزانه سعادتمند  استان  یزد   در رشته    شعر

سارا جوانمرد تقی  استان    تهران  در رشته   خوشنویسی