اعلام نتایج

نفرات برتر بخش شفاهی در چهاردهمین جشنواره قران و عترت

۱۷ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۴ کد : ۴۰۴۷۰ اخبار جشنواره قرآن و عترت
تعداد بازدید:۳۶۷
به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت، در آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره قران و عترت، نفرات بخش شفاهی که در دو روز گذشته در بخش های حفظ قران ، قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان با یکدیگر رقابت کرده بودند؛ مشخص شدند و هرکدام از آنها لوح یاد بود و تندیس جشنواره همراه با کارت هدیه اهدا شد.
نفرات برتر بخش شفاهی در چهاردهمین جشنواره قران و عترت

اسامی نفرات اول،دوم، سوم و شایسته تقدیر به شرح زیر می باشد:

نفرات برتر در بخش شفاهی

معصومه رضایی استان البرز رشته حفظ 20جزقران

حمیده سروقدی استان خراستان رضوی رشته قرائت تحقیق

فضه رحمانی کلانتر استان خراسانی شمالی  رشته قرائت ترتیل

 نفرات سوم

معصومه صابری استان اردبیل رشته حفظ2جز قران

اعظم غیور استان اردبیل رشته حفظ 5جزقران

حمزه عوده زاده استان اصفهان رشته قرائت تحقیق

احسان مردانشاه استان اصفهان رشته دعا خوانی

عفت بیات استان البرزرشته قرائت ترتیل

جواد ملازاده استان البرز رشته قرائت تحقیق

مهدی ظهیری استان تهران رشته حفظ 2 جز قران

عباس مجلسی استان تهران رشته حفظ 10 جز قران

اکرم سادات کشمیری استان تهران رشته قرائت ترتیل

حسن محمد زاده استان خراسان رضوی رشته حفظ 5 جزقران

رسول وکیل زاده ثانی استان خراسان جنوبی رشته اذان

مجتبی نوذری استان خوزستان رشته حفظ کل قران

حزیر دختررز استان سیستان و بلوچستان رشته حفظ کل قران

فاطمه شیروانی رودبالی استان فارس رشته حفظ 10جز قران

سولماز فرشید پور استان فارس رشته حفظ 5جز قران

فاطمه نوری استان  قم رشته دعا خوانی

مجتبی ضرغامی استان کهکیلویه و بویر احمر رشته قرائت و ترتیل قران

محمد حسن رحیمیون استان همدان رشته قرائت و ترتیل

نفرات دوم

کبری احمد زاده استان اردبیل رشته قرائت و ترتیل

میثم رضوانی استان اصفهان رشته دعا خوانی

فاطمه زراعت دوست استان اصفهان  رشته حفظ 5 جز قران

الهه حصاری استان البرز رشته حفظ 10 جز قران

رسول نظری استان آذربایجان شرقی رشته قرائت و ترتیل

رضا محمد پور استان آذربایجان شرقی رشته حفط 20 جز قران

مجید باوردی استان آذربایجان شرقی رشته قرائت  تحقیق

محمد کریمیان استان خراسان رضوی رشته حفظ 2 جز قران

سعید شاخی استان خوزستان رشته حفظ 10 جز قران

حسام قانعی استان فارس رشته قرائت تحقیق

مسلم خشمین استان کرمانشاه رشته اذان

نرجس عزیزی استان کرمانشاه رشته دعاخوانی

مهدی کیانی اصل استان کهکیلویه و بویر احمر رشته حفظ 15 جز قران

آمنه عنبری استان لرستان رشته حفظ 2 جز قران

زینب نور اللهی استان لرستان رشته حفظ 20 جز قران

عباس صفری استان مرکزی رشته حفظ 5 جز قران

مریم غلامی استان مرکزی رشته قرائت ترتیل

نفرات اول

حمید برزکار استان اصفهان رشته دعا خوانی

سحر سلطانی استان البرز رشته قرائت ترتیل

سمیه بیاتی استان البرز رشته حفظ کل قران

مریم نجفی لیواری استان البرز رشته قرائت تحقیق

معصومه عظیمی استان آذربایجان رشته حفظ 5 جز قران

علیرضا عیوضی استان آذربایجان غربی رشته حفظ 20 جز قرآن

میثم نجمی استان تهران رشته قرائت تحقیق

میلاد اردستانی استان تهران رشته اذان

حمیدرضا پیرزادی فخر استان تهران رشته اذان

مهدی محمدی استان تهران رشته حفظ کل  قران

مهدی داودنیا استان خراسان رضوی قرائت ترتیل

سید احمد برسی استان خوزستان رشته قرائت تحقیق

ندا یزدان پناهی استان فارس حفظ 15 جز قران

محمد حسن کاظمی پرکوهی استان مازندران رشته حفظ 10 جز قران

محمد شیرازی استان مرکزی رشته حفظ 2 جز قران

محسن بیات استان مرکزی رشته حفظ 15 جز قران

هایده محبی استان مرکزی رشته قرائت ترتیل

ریحانه کوشش کار استان مرکزی رشته حفظ 5 جز قران

عباس محمودی استان هرمزگان رشته حفظ 5 جز قران

 

 

 


۱ رای