بیانیه دکتر سید حسن قاضی عسگر رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان

بیانیه دکتر سید حسن قاضی عسگر رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۹ کد : ۳۷۹۳۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۴۴
بیانیه دکتر سید حسن قاضی عسگر رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان
بیانیه دکتر سید حسن قاضی عسگر رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی  استان اصفهان

به مناسبت فرا رسیدن 22 بهمن ماه
دهه ی فجر میعاد گاهی است که هر ساله ملت بزرگ و فهیم ایران ، میثاق نامه ی خود را با حضور غیرتمندانه خود در صحنه ، با بنیانگذار  این انقلاب جهانی و با ولایت و نظام جمهوری اسلامی ، به  شکل شکوهمندانه ای به تصویر می کشد و این همایش را به رخ جهان و جهانیان می کشاند. همایش عظیمی که هنوز بعد از چهل سال ، هیچکدام از سیاست مداران  شرق و غرب نتوانسته اند عظمت آن را پنهان  کنند و به هر نحوی که شده است در خلوت و جلوت به این بزرگی اذعان و اقرار کرده اند. 
ملت بزرگ ایران  سالهاست با لبیک به ندای رهبر عزیز خود همیشه حماسه ساز و تاریخ ساز بوده اند. این بار نیز با حضور خود توان الهی خود را نشان خواهند داد و ثابت خواهند کرد  تا خون در رگ آنهاست از کشور ونظام خود حمایت خواهند کرد. 
آری آرمانهای  حضرت امام و رهبری، چیزی نیست  که با گذشت  چهل سال از یاد برود. این آرمانها ادامه دهنده  ی همان آرمان حضرت سید الشهداست و ایستادگی در مقابل زورگویان تا بن دندان مسلح نیز برگرفته از مکتب حسینی است. 
بزرگ فلسفه شاه دین این است           که مرگ  سرخ به از زندگی ننگین است
نه ظلم کن، نی به زیر ظلم برو            که این مرام حسین است و منطق دین است

ما سالهاست به دنبال مرگ سرخیم و این مرگ سرخ را با هیچ چیز در دنیا عوض نمی کنیم و به مصداق حدیث شریف، "کونوا للظالم خصما و  للمظلوم عونا" برای رسیدن به این لیاقت ، دشمنی با ظالم و یار و یاور  بودن با مظلوم ،  همیشه شعار ما بوده و هست و خواهد بود.
اینک با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند حق بر باطل ، باز این دانشگاه و اصحاب آن با حضور خود در جمع راهپیمایان ضمن تجدید میثاق با امام راحل و رهبر عزیز و شهدای والامقام لرزه ی سهمگینی بر قدرتمندان شرق و غرب  که سالهاست با انواع گزینه ها ی روی میزشان، پوشالی بودن ، قدرت آنها را به جشن می گیریم.
بدینوسیله  از همه ی دانشجویان ، مدرسین و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان دعوت          می شود تا به مناسبت گرامیداشت این ایام فرخنده با حضور در راهپیمایی ملی و اسلامی 22 بهمن به دشمنان قسم خورده  خود بفهمانیم که ما همچنان هستیم و تا هستیم شما هیچ غلطی نمی توانید بکنید.